Sprawdź jak mieszka się nad morzem!

utworzone przez | paź 19, 2021 | Dom i mieszkanie

Gdyby tak rzucić wszystko i całkowicie odmienić swoje życie. Uciec od zgiełku miasta i cieszyć się urokami natury, codziennie słuchać szumu morze, a gdy tylko najdzie Cię ochota zanurzyć nogi w Bałtyku. Brzmi jak piękna opowieść, szczególnie dla osób mieszkających w wielkich aglomeracjach. Jednak to nie bajka, to rzeczywistość!

Nieco ponad 74 metry kwadratowe, salon z aneksem, trzy sypialnie, łazienka, przedpokój z miejscem na obszerną szafę, balkon lub taras o powierzchni 125 metrów kwadratowych. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, jeżeli tylko pozwolisz sobie na realizację marzeń! Jeżeli szukasz mieszkania na sprzedaż nad morzem, to idealnie trafiłeś! Zapoznaj się z ofertą Novum Rumia.

Nowe osiedle charakteryzuje się jasnymi i przestronnymi powierzchniami. Jest to kameralna inwestycja w niewysokiej, bo zaledwie 4 kondygnacyjnej zabudowie. W ramach oferty dostępne są nowoczesne hale garażowe, stacja ładowania aut, podwyższony standard deweloperski, komórki lokatorskie w sąsiedztwie mieszkań, nowoczesny design i układ mieszkań, który zaspokoi niejedne gusta. Dodatkowo inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana. Dobre połączenie z Trójmiastem, zaledwie 15 minut samochodem nad może, w okolicy wszystkie niezbędne usługi, w tym basen, galeria handlowa, przedszkole, szkoła apteka. Oferta Novum Rumia łączy nie tylko relaks wnikający z bliskości natury, ale także miejsce zapewniające balans zawodowy. Koniecznie sprawdź czym zaskoczą Cię mieszkania na sprzedaż nad morzem.

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

MacBooki należą do laptopów klasy premium. Stylowy design oraz bogate wnętrze, pełne nowoczesnych rozwiązań sprawia, że są synonimem luksusu i niezawodności. Nic dziwnego, że chciałbyś go mieć. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie laptopy ma obecnie do zaoferowania Apple oraz...

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Klocki hamulcowe – ważny czynnik bezpiecznej jazdy W świecie motoryzacji bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają bezpieczną podróż, są klocki hamulcowe. Ich regularna kontrola i wymiana to nie tylko kwestia techniczna, ale...