Planujesz konferencję z panelami tematycznymi? Te sale konferencyjne podzielisz według potrzeb.

utworzone przez | cze 10, 2022 | Praca

Zorganizowanie konferencji wymaga trzech rzeczy: przestrzeni, przestrzeni i jeszcze raz przestrzeni. Hotel Double Tree w Warszawie to obiekt, który zapewni praktycznie nieograniczoną ilość miejsca uczestnikom spotkania. Hotel ten jest zlokalizowany niedaleko głównych arterii komunikacyjnych miasta, w związku z czym dotarcie do niego nie będzie problemem.

Przestrzeń — podstawa organizacji konferencji

Hotel Double Tree to obiekt, który oferuje aż 5000 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnej. Jest to wystarczająco dużo, by zorganizować szkolenie tematyczne, event, a także konferencję dla kilkuset osób! Zaletą obiektu jest m.in. to, że jego powierzchnia może być dowolnie dzielona przez podmioty organizujące spotkania. Oznacza to, że dana firma może realizować nawet kilka różnych paneli konferencyjnych, z których każdy będzie dostosowany do potrzeb nieco innego odbiorcy.

Zaplecze techniczne

Hotel Double Tree to nie tylko sala konferencyjna w Warszawie. To również bogato wyposażone zaplecze techniczne, dzięki któremu można zorganizować profesjonalną konferencję ubogaconą różnego rodzaju multimedialnymi materiałami. Obiekt oferuje dostęp do szerokopasmowego internetu bezprzewodowego, projektorów oferujących możliwość wyświetlenia obrazu o przekątnej 500 cali, a także wielu innych urządzeń multimedialnych. Każda z dostępnych sal oferuje nieograniczony dostęp do gniazdek 230 V, co jest bardzo istotne w kontekście organizacji układu pomieszczenia, w którym odbędzie się konferencja.

Łatwy dojazd

Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie. Znajduje się on w odległości zaledwie 15 minut jazdy autem od centrum Warszawy. Do hotelu można też szybko dotrzeć z okolicznych lotnisk. Trasa z Modlina to zaledwie 45 minut. Dojazd z lotniska na Okęciu trwa jeszcze krócej i trwa około 30 minut. Należy podkreślić, że hotel nie znajduje się już w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu uczestnicy konferencji lub szkoleń będą mogli pracować w ciszy i spokoju, mogąc jednocześnie korzystać z dostępu do wszystkich atrakcji stołecznej metropolii.

Miejsce wypoczynku i rekreacji

Obiekt dysponuje aż 720 miejscami noclegowymi w pokojach o różnym standardzie. Dzięki temu uczestnicy długich, kilkudniowych spotkań, będą mogli szybko zregenerować się i wypocząć. Co więcej, hotel oferuje również dostęp do bogatej strefy regeneracyjnej, w której można znaleźć atrakcje zarówno dla duszy, jak i dla ciała. W hotelu znajduje się też duża, mieszcząca aż 450 osób restauracja i wydzielona strefa klubowa, w której może bawić się jednocześnie aż 400 osób.

Jeśli szukają Państwo komfortowo urządzonej przestrzeni konferencyjnej, to hotel Double Tree doskonale sprawdzi się w tej roli. Aż 20 sal konferencyjnych, profesjonalnie urządzone zaplecze techniczne, a także dostęp do strefy rekreacyjnej i bogato urządzonej przestrzeni noclegowej, to najważniejsze zalety tego obiektu.

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

Zwykło się mawiać, że jeśli szukasz najlepszego, najbardziej reprezentatywnego wskaźnika, na podstawie którego możesz ocenić stan amerykańskiej giełdy oraz gospodarki, najlepiej zapoznać się z danymi zawartymi w słynnym indeksie S&P 500. W jego skład wchodzą...

Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

Klimatyczne przyjęcia w plenerze, pod namiotem, to bardzo modny trend w obecnym czasie. W wypożyczalni namiotów znajdziemy odpowiedną opcję, na między innymi imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, wesela, 18-tki, imprezy miejskie i gminne, wesela,...

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązaniach we wszystkich sektorach gospodarki. Jednym z takich sektorów jest szeroko pojęty rynek finansowy, na którym od kilku lat coraz prężniej rozwijają się kryptowaluty....

Szkatułka na biżuterię, czyli precjoza pod kontrolą

Szkatułka na biżuterię, czyli precjoza pod kontrolą

Pierścionki w łazience, bransoletka na komodzie, łańcuszek w kosmetyczce, a kolczyk pewnie spadł za szafkę. Brzmi znajomo? „Biżuteryjny bałagan” to temat znany wielu kobietom. Najlepiej byłoby trzymać wszystkie swoje skarby w jednym miejscu, tylko w jakim? Najbardziej...