Jak kupić najtaniej bitcoin?

utworzone przez | lut 6, 2021 | Poradniki

W internecie istnieje mnóstwo stron, które oferują kupno kryptowaluty. Jednak bardzo dużo osób nie wie, od czego zacząć, na co zwrócić uwagę w przypadku zakupu Bitcoina, a poradniki znajdujące się w Internecie, na YouTube nie zawsze nam o tym powiedzą. Jak więc się do tego zabrać, jak zakupić najtaniej Bitcoin.

Zakup Bitcoin w kantorze kryptowalut 

Kupno waluty pewnie większej ilości osób kojarzy się z kantorem. Jednak Bitcoin to rodzaj wirtualnej waluty, którą nie dostaniemy w postaci fizycznej, a co za tym idzie zakup jej w kantorze jest niemożliwy. Jednak istnieją tak zwane wirtualne, internetowe Kantory gdzie bezproblemu możemy zakupić kryptowalutę. Najlepiej korzystać z kantorów w których walutę możemy zakupić jak najtaniej, a sprzedać ją tam, gdzie będziemy mieli z niej jak największy zysk. Kupując euro, czy dolary zwracamy uwagę na kurs walut podobnie jest w przypadku kryptowaluty. Każdy kantor ustala swój kurs dlatego przy zakupie Bitcoina trzeba na niego zwrócić uwagę. Istnieją też strony internetowe, które umożliwiają kupno oraz sprzedaż gdzie transakcje możemy wykonać bez logowania za pomocą blika. Są to pewnego rodzaju giełdy. Natomiast jednak gdy chcemy dbać o swoje bezpieczeństwo powinniśmy szukać takiej strony, która będzie wymagała rejestracji. Możemy wtedy swoje konto zabezpieczyć hasłem oraz czasami dostępna jest też opcja dwuetapowej weryfikacji. Zatem jak kupić najtaniej Bitcoin?

Możemy skorzystać z tej strony. Jeśli mamy już założone i zweryfikowane konto cała transakcja jest już prosta. Przechodzimy na stronę główną  i interesuje nas to, co jest po lewej stronie. Teraz wystarczy tylko, że wybierzemy walutę, jaką chcemy zapłacić za Bitcoin oraz na białym pasku wpiszemy kwotę w złotówkach, za jaką chcemy kupić kryptowalutę.

Jak kupić najtaniej Bitcoin na giełdzie?

Zakup kryptowaluty w kantorze to najłatwiejszy, ale nie zawsze opłacalny sposób. Najczęściej z usług kantora korzystają osoby, które nie mają pojęcia o giełdzie. Jednak to właśnie na niej możemy tanio zakupić Bitcoina, ale potrzebna jest jednak do tego pewna wiedza i doświadczenie, gdyż możemy popełnić jeden błąd i nagle zostaniemy bez pieniędzy lub z długami. Jak kupić najtaniej Bitcoin na BitBay.

Mając wpłacone środki na swoje konto możemy dokonać kupno oraz sprzedaż kryptowaluty, aby to zrobić należy przejść do zakładki giełda, która znajduje się w panelu po lewej stronie. Giełda ta oferuje nam nie tylko sprzedaż oraz kupno danej kryptowaluty, ale daje nam gwarancje, że jeśli skorzystamy z opcij szybka transakcja. Nasza prośba o wykonanie danego zlecenia zostanie od razu zrealizowana, a nasze pieniądze trafią na konto.

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

MacBooki należą do laptopów klasy premium. Stylowy design oraz bogate wnętrze, pełne nowoczesnych rozwiązań sprawia, że są synonimem luksusu i niezawodności. Nic dziwnego, że chciałbyś go mieć. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie laptopy ma obecnie do zaoferowania Apple oraz...

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Klocki hamulcowe – ważny czynnik bezpiecznej jazdy W świecie motoryzacji bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają bezpieczną podróż, są klocki hamulcowe. Ich regularna kontrola i wymiana to nie tylko kwestia techniczna, ale...