Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

utworzone przez | sie 12, 2022 | Usługi

Klimatyczne przyjęcia w plenerze, pod namiotem, to bardzo modny trend w obecnym czasie. W wypożyczalni namiotów znajdziemy odpowiedną opcję, na między innymi imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, wesela, 18-tki, imprezy miejskie i gminne, wesela, konferencje i wiele innych. Wynajem namiotu na wesele to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą urządzić przyjęcie w plenerze, obawiając się zmiany pogody lub gdy jest potrzeba zorganizowania imprezy we własnym ogrodzie.

Szukając namiotu na wynajem warto zajrzeć na stronę http://www.vitabri.pl/. Firma VITABRI od 20 lat jest specjalistą w dziedzinie produkcji, sprzedaży i wynajmu namiotów ekspresowych. Służy fachowym doradztwem, a każdą propozycję dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Jest jedyną firmą w Polsce , posiadającą tak duży park namiotów do wynajmu. Do dyspozycji klientów w ofercie sprzedaży są namioty reklamowe z nadrukiem, namioty ekspresowe do handlu na targowiskach i placach handlowych. Rozkładane w prosty i szybki sposób, lekkie stelaże namiotu, są bardzo solidne i unikatowe. Posiadają nowoczesne wzornictwo i ciekawą kolorystykę.

Firma VITABRI od 1997roku rozwija stosunki handlowe, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Obecnie w ponad 15 krajach Europy prowadzi dystrybucję swych produktów, m.in.: w Anglii, Irlandii, Belgii, Luxemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Słowenii, Rumunii, Australii, USA, Japonii i wielu innych. Firma VITABRI jest liderem w dziedzinie wynajmu namiotów. Z powodzeniem jest w stanie obsłużyć zarówno masową imprezę, jak też małe przyjęcie.

Firma posiada na wynajem namioty do wyboru w kolorze białym lub czarnym. Wynajmowany zestaw zawiera: stelaż VITABRI, dach, komplet ścianek, liny naciągowe i szpile, obciążniki, pokrowiec na namiot wraz z torbą na akcesoria i opcjonalnie rynny do odprowadzania deszczu, w przypadku łączenia namiotów. VITABRI świadczy także kompleksowe usługi, w zakresie, od profesjonalnego montażu i demontażu namiotów, po transport. Wszystkie namioty posiadają odpowiednie certyfikaty na materiały i konstrukcje.

 Wśród produkowanych modeli namiotów wyróżnia się;

  • VITABRI V3- w którym jest wzmocniona konstrukcja, wykonana z wysokiej twardości aluminium i grubości ścianki 2mm. oraz wzmocnionych łączników. Sześciokątny profil nogi, posiadający 3-stopniową regulację wysokości, daje możliwość dopasowania do nierównego podłoża oraz zwiększa wysokość namiotu. Konstrukcja namiotu oparta jest na stabilnych, aluminiowych stopkach, a jej wytrzymałość na porywy wiatru, do 100km/h, potwierdzone jest certyfikatem. Model V3 dostępny jest w 13 rozmiarach od 1,5×1,5m, do 3x6m.
  • VITABRI V5- posiada innowacyjną mocną konstrukcję, opartą na opatentowanym systemie wysięgników gazowych. Posiada szybkie rozkładanie, nawet w 30s. Dostępny jest w 3 wymiarach; 3x3m, 3×4,5m, 4x4m.
  • VITABRI V2- to model najwyższej klasy, dostępny w pięciu rozmiarach;3x3m, 3×4,5m,4x4m,4x6m,5x5m. Posiada najmocniejszą konstrukcję na świecie oraz łatwy i szybki sposób składania.
  • AIR DOME- to namiot stało-ciśnieniowy, doskonale sprawdza się na imprezy plenerowe, targi, koncerty, wystawy.

Wynajem namiotów oraz ich produkcja i sprzedaż to podstawa i specjalizacja firmy VITABRI, którą śmiało można polecić wszystkim, którzy potrzebują fachowych i kompleksowych rozwiązań w tej dziedzinie.

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

MacBooki należą do laptopów klasy premium. Stylowy design oraz bogate wnętrze, pełne nowoczesnych rozwiązań sprawia, że są synonimem luksusu i niezawodności. Nic dziwnego, że chciałbyś go mieć. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie laptopy ma obecnie do zaoferowania Apple oraz...

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Klocki hamulcowe – ważny czynnik bezpiecznej jazdy W świecie motoryzacji bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają bezpieczną podróż, są klocki hamulcowe. Ich regularna kontrola i wymiana to nie tylko kwestia techniczna, ale...