Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

utworzone przez | sie 12, 2022 | Usługi

Klimatyczne przyjęcia w plenerze, pod namiotem, to bardzo modny trend w obecnym czasie. W wypożyczalni namiotów znajdziemy odpowiedną opcję, na między innymi imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, wesela, 18-tki, imprezy miejskie i gminne, wesela, konferencje i wiele innych. Wynajem namiotu na wesele to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą urządzić przyjęcie w plenerze, obawiając się zmiany pogody lub gdy jest potrzeba zorganizowania imprezy we własnym ogrodzie.

Szukając namiotu na wynajem warto zajrzeć na stronę http://www.vitabri.pl/. Firma VITABRI od 20 lat jest specjalistą w dziedzinie produkcji, sprzedaży i wynajmu namiotów ekspresowych. Służy fachowym doradztwem, a każdą propozycję dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Jest jedyną firmą w Polsce , posiadającą tak duży park namiotów do wynajmu. Do dyspozycji klientów w ofercie sprzedaży są namioty reklamowe z nadrukiem, namioty ekspresowe do handlu na targowiskach i placach handlowych. Rozkładane w prosty i szybki sposób, lekkie stelaże namiotu, są bardzo solidne i unikatowe. Posiadają nowoczesne wzornictwo i ciekawą kolorystykę.

Firma VITABRI od 1997roku rozwija stosunki handlowe, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Obecnie w ponad 15 krajach Europy prowadzi dystrybucję swych produktów, m.in.: w Anglii, Irlandii, Belgii, Luxemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Słowenii, Rumunii, Australii, USA, Japonii i wielu innych. Firma VITABRI jest liderem w dziedzinie wynajmu namiotów. Z powodzeniem jest w stanie obsłużyć zarówno masową imprezę, jak też małe przyjęcie.

Firma posiada na wynajem namioty do wyboru w kolorze białym lub czarnym. Wynajmowany zestaw zawiera: stelaż VITABRI, dach, komplet ścianek, liny naciągowe i szpile, obciążniki, pokrowiec na namiot wraz z torbą na akcesoria i opcjonalnie rynny do odprowadzania deszczu, w przypadku łączenia namiotów. VITABRI świadczy także kompleksowe usługi, w zakresie, od profesjonalnego montażu i demontażu namiotów, po transport. Wszystkie namioty posiadają odpowiednie certyfikaty na materiały i konstrukcje.

 Wśród produkowanych modeli namiotów wyróżnia się;

  • VITABRI V3- w którym jest wzmocniona konstrukcja, wykonana z wysokiej twardości aluminium i grubości ścianki 2mm. oraz wzmocnionych łączników. Sześciokątny profil nogi, posiadający 3-stopniową regulację wysokości, daje możliwość dopasowania do nierównego podłoża oraz zwiększa wysokość namiotu. Konstrukcja namiotu oparta jest na stabilnych, aluminiowych stopkach, a jej wytrzymałość na porywy wiatru, do 100km/h, potwierdzone jest certyfikatem. Model V3 dostępny jest w 13 rozmiarach od 1,5×1,5m, do 3x6m.
  • VITABRI V5- posiada innowacyjną mocną konstrukcję, opartą na opatentowanym systemie wysięgników gazowych. Posiada szybkie rozkładanie, nawet w 30s. Dostępny jest w 3 wymiarach; 3x3m, 3×4,5m, 4x4m.
  • VITABRI V2- to model najwyższej klasy, dostępny w pięciu rozmiarach;3x3m, 3×4,5m,4x4m,4x6m,5x5m. Posiada najmocniejszą konstrukcję na świecie oraz łatwy i szybki sposób składania.
  • AIR DOME- to namiot stało-ciśnieniowy, doskonale sprawdza się na imprezy plenerowe, targi, koncerty, wystawy.

Wynajem namiotów oraz ich produkcja i sprzedaż to podstawa i specjalizacja firmy VITABRI, którą śmiało można polecić wszystkim, którzy potrzebują fachowych i kompleksowych rozwiązań w tej dziedzinie.

Cellulit wodny i cellulit tłuszczowy – jak się go skutecznie pozbyć?

Cellulit wodny i cellulit tłuszczowy – jak się go skutecznie pozbyć?

Cellulit to na tyle często występujące na kobiecym ciele zjawisko, że większość Pań po prostu się z nim pogodziła. Chociaż cellulit może prowadzić do poważnych i uciążliwych powikłań, sprawiając przy tym sporo bólu, to nie jest uznawany za jednostkę chorobową, a tym...

Vialise Body Wrapping cudowny preparat na cellulit!

Vialise Body Wrapping cudowny preparat na cellulit!

Balsam Vialise Body Wrapping to silnie ujędrniający preparat przeznaczony do skóry z cellulitem i zabiegów body wrappingu. W związku z tym w jego składzie znajdują się substancje czynne, które redukują lipidy, detoksykują i pobudzają krążenie, dzięki czemu jeszcze...

Katarski mundial, czyli już niedługo wielkie emocje

Katarski mundial, czyli już niedługo wielkie emocje

Już niedługo, bo w drugiej połowie listopada, rozpocznie się turniej, na który czekają wszyscy fani piłki nożnej. Reprezentacje, które wywalczyły awans, powalczą ze sobą o tytuł mistrza świata. Wśród nich znalazła się również Polska. Jakie szanse mają podopieczni...

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

Zwykło się mawiać, że jeśli szukasz najlepszego, najbardziej reprezentatywnego wskaźnika, na podstawie którego możesz ocenić stan amerykańskiej giełdy oraz gospodarki, najlepiej zapoznać się z danymi zawartymi w słynnym indeksie S&P 500. W jego skład wchodzą...

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązaniach we wszystkich sektorach gospodarki. Jednym z takich sektorów jest szeroko pojęty rynek finansowy, na którym od kilku lat coraz prężniej rozwijają się kryptowaluty....