Akcent kolorystyczny w kuchni – jak go stworzyć?

utworzone przez | lis 16, 2020 | Zakupy

Kuchnia minimalistyczna, nowoczesna, tradycyjna, industrialna, skandynawska – styl nie ma znaczenia. W każdej kuchni jesteś w stanie stworzyć odpowiedni klimat, dodać ulubiony akcent kolorystyczny i nawet jeżeli nie lubisz gotować, dobór odpowiednich elementów sprawi, że będziesz się w kuchni czuć dobrze. Kuchnia to miejsce, bez którego nie jesteśmy w stanie się obejść. Nawet jeżeli zaglądamy do niej niechętnie, to jest to miejsce, w którym przygotowujemy posiłki na cały dzień. Warto więc zaaranżować to pomieszczenie w taki sposób, aby przebywanie w nim sprawiało nam radość.

Ogólna kolorystyka

W zależności od naszego gustu i upodobań w kuchni świetnie sprawdzi się połączenie bieli z miętą, cytryną, brązem czy beżem. Elegancka czerń idealnie wpasuje się w jasne elementy drewniane. Zieleń kontrastowo połączy się z chabrem. Aby dobrze dobrać akcent kolorystyczny w naszej kuchni, w pierwszej kolejności musimy wybrać kolor dominujący. Dodatki w tej sytuacji, to już najmniejszy problem.

Jakie dodatki wybrać?

Akcent kolorystyczny tworzymy za pomocą dodatków, drobnych szczegółów. Możemy więc zaprezentować dodatkowy kolor dzięki dedykowanym butelkom z chemią do czyszczenia, chlebaka, puszek z przyprawami, możemy dobrać naklejki lub mini obrazy ścienne, ale poza tym, możemy także wykorzystać akcent kolorystyczny w wyborze sprzętu. Idealnie sprawdzi się tutaj czajnik, mikrofalówka, wyciskarka wolnoobrotowa, a nawet zlewozmywak narożnikowy.

Zlewozmywaki narożnikowe – nietypowy design i akcent kolorystyczny

Zlewozmywaki narożnikowe, to nie tylko zaoszczędzenie przestrzeni na blacie kuchennym, ale również mocny i zdecydowany akcent kolorystyczny. Warto zainwestować w nie środki, ponieważ poza walorem estetycznym muszą służyć nam przez wiele lat spełniając dodatkowo swoje podstawowe funkcje związane z utrzymaniem czystości i przygotowywaniem posiłków.

Zlewozmywaki w wielu wersjach kolorystycznych oraz w wielu rozmiarach i kształtach kupisz online na stronie zlewozmywak.pl. Ich idealny wygląd wpasuje się w niejedną kuchnię, długa gwarancja pozwoli Ci cieszyć się sprzętem przez wiele lat, a dobrze wykonana instrukcja obsługi ułatwi samodzielny montaż.

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

MacBooki należą do laptopów klasy premium. Stylowy design oraz bogate wnętrze, pełne nowoczesnych rozwiązań sprawia, że są synonimem luksusu i niezawodności. Nic dziwnego, że chciałbyś go mieć. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie laptopy ma obecnie do zaoferowania Apple oraz...

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Klocki hamulcowe – ważny czynnik bezpiecznej jazdy W świecie motoryzacji bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają bezpieczną podróż, są klocki hamulcowe. Ich regularna kontrola i wymiana to nie tylko kwestia techniczna, ale...