7 sposobów na urozmaicenie swojego patio

utworzone przez | lip 1, 2020 | Dom i mieszkanie

Od poduszek ogrodowych po pomysłowe donice – tej wiosny naucz się ciekawych i kreatywnych sposobów na podkreślenie stylu swojego patio. Wiosna w pełni, lato zbliża się. Niezależnie od tego, czy masz duże podwórko i patio (tak jak obecnie), czy mały balkon, czas odświeżyć wszystko i sprawić, że będzie zachęcał do cieplejszej pogody.

Zieleń

Najlepszym sposobem na ożywienie każdej przestrzeni jest dodanie nowej żywej istoty. Wybierz kilka swoich ulubionych roślin i zabawne donice w jaskrawych kolorach. Możesz także dodać kolor kwiatami w wazonach lub skrzynkach okiennych.

Nowe miejsce siedzące

Wspaniałe nowe krzesło ogrodowe – lub hamak – to idealne miejsce do odpoczynku i czytania książki, sącząc pyszny napój. Zrób szybką i dość niedrogą ławkę z bloków żużlowych i tarcicy zgodnie z tym samouczkiem, aby uzyskać przyjemne letnie siedzenie dla tłumu! Jeśli masz już krzesła, które kochasz, rozważ wymianę lub odzyskanie poduszek, abyś Ty i Twoi goście siedzieli stylowo, od lata słońce odbija się na nawet najtwardszych tkaninach zewnętrznych.

Poduszki

Nowe krzesło może czuć się samotne bez nowej poduszki, więc kup poduszki z tkanin przyjaznych dla środowiska, które będą pasować do siedzenia. Albo trochę zwariuj i odwiedź sklep z narzędziami po farbę w sprayu i zaprojektuj własne poduszki.

Art.

Błękitne niebo i piękno lata mogą być jedyną przyjemnością dla oka, której potrzebujesz… ale z drugiej strony odrobina dodatkowego koloru nigdy nie boli, prawda? Kuranty wiatrowe mają różne kształty, rozmiary i dźwięki, a solidne metalowe obrazy ścienne doskonale wytrzymują żywioły. Na łatwo zbudowanym stojaku dekoracyjnym, takim jak ten, znajduje się wieniec lub znak, który możesz zmienić w dowolnym momencie.

Uchwyty na kubki

W cieplejszych miesiącach każda pozioma powierzchnia ma tendencję do trzymania kubka. Jeśli będziesz się bawić, prosty, trwały stół ogrodowy jest koniecznością. Jeśli masz wolny weekend, możesz stworzyć własny. Podoba nam się ten łatwy stolik kawowy na zewnątrz do samodzielnego montażu lub zaokrąglij stary stolik do szycia i zamień go w stanowisko do picia.

Drzwi i maty

Chroń przed brudem nową letnią wycieraczką. Zwłaszcza jeśli masz maluchy, które po prostu muszą kopać w jakimkolwiek brudzie lub piasku, nowa mata może uchronić Twoją podłogę przed zużyciem. Świeża warstwa farby na podłogach, drzwiach i balustradach to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na nadanie nowego wyglądu gankowi.

Oczyść materiały eksploatacyjne

Piękno przestrzeni na zewnątrz polega na tym, że po zabawie sprzątanie jest tak łatwe, jak wyciągnięcie węża ogrodowego! Miej pod ręką wiadro i miotłę na wypadek, gdybyś musiał posprzątać bez moczenia całego tarasu.

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

5 ciekawostek o Indeksie S&P 500

Zwykło się mawiać, że jeśli szukasz najlepszego, najbardziej reprezentatywnego wskaźnika, na podstawie którego możesz ocenić stan amerykańskiej giełdy oraz gospodarki, najlepiej zapoznać się z danymi zawartymi w słynnym indeksie S&P 500. W jego skład wchodzą...

Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

Gdzie wynająć namiot na imprezę okolicznościową?

Klimatyczne przyjęcia w plenerze, pod namiotem, to bardzo modny trend w obecnym czasie. W wypożyczalni namiotów znajdziemy odpowiedną opcję, na między innymi imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, wesela, 18-tki, imprezy miejskie i gminne, wesela,...

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Rynek kryptowalut w Polsce – jakie są uwarunkowania prawne?

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązaniach we wszystkich sektorach gospodarki. Jednym z takich sektorów jest szeroko pojęty rynek finansowy, na którym od kilku lat coraz prężniej rozwijają się kryptowaluty....

Szkatułka na biżuterię, czyli precjoza pod kontrolą

Szkatułka na biżuterię, czyli precjoza pod kontrolą

Pierścionki w łazience, bransoletka na komodzie, łańcuszek w kosmetyczce, a kolczyk pewnie spadł za szafkę. Brzmi znajomo? „Biżuteryjny bałagan” to temat znany wielu kobietom. Najlepiej byłoby trzymać wszystkie swoje skarby w jednym miejscu, tylko w jakim? Najbardziej...