7 sposobów na urozmaicenie swojego patio

utworzone przez | lip 1, 2020 | Dom i mieszkanie

Od poduszek ogrodowych po pomysłowe donice – tej wiosny naucz się ciekawych i kreatywnych sposobów na podkreślenie stylu swojego patio. Wiosna w pełni, lato zbliża się. Niezależnie od tego, czy masz duże podwórko i patio (tak jak obecnie), czy mały balkon, czas odświeżyć wszystko i sprawić, że będzie zachęcał do cieplejszej pogody.

Zieleń

Najlepszym sposobem na ożywienie każdej przestrzeni jest dodanie nowej żywej istoty. Wybierz kilka swoich ulubionych roślin i zabawne donice w jaskrawych kolorach. Możesz także dodać kolor kwiatami w wazonach lub skrzynkach okiennych.

Nowe miejsce siedzące

Wspaniałe nowe krzesło ogrodowe – lub hamak – to idealne miejsce do odpoczynku i czytania książki, sącząc pyszny napój. Zrób szybką i dość niedrogą ławkę z bloków żużlowych i tarcicy zgodnie z tym samouczkiem, aby uzyskać przyjemne letnie siedzenie dla tłumu! Jeśli masz już krzesła, które kochasz, rozważ wymianę lub odzyskanie poduszek, abyś Ty i Twoi goście siedzieli stylowo, od lata słońce odbija się na nawet najtwardszych tkaninach zewnętrznych.

Poduszki

Nowe krzesło może czuć się samotne bez nowej poduszki, więc kup poduszki z tkanin przyjaznych dla środowiska, które będą pasować do siedzenia. Albo trochę zwariuj i odwiedź sklep z narzędziami po farbę w sprayu i zaprojektuj własne poduszki.

Art.

Błękitne niebo i piękno lata mogą być jedyną przyjemnością dla oka, której potrzebujesz… ale z drugiej strony odrobina dodatkowego koloru nigdy nie boli, prawda? Kuranty wiatrowe mają różne kształty, rozmiary i dźwięki, a solidne metalowe obrazy ścienne doskonale wytrzymują żywioły. Na łatwo zbudowanym stojaku dekoracyjnym, takim jak ten, znajduje się wieniec lub znak, który możesz zmienić w dowolnym momencie.

Uchwyty na kubki

W cieplejszych miesiącach każda pozioma powierzchnia ma tendencję do trzymania kubka. Jeśli będziesz się bawić, prosty, trwały stół ogrodowy jest koniecznością. Jeśli masz wolny weekend, możesz stworzyć własny. Podoba nam się ten łatwy stolik kawowy na zewnątrz do samodzielnego montażu lub zaokrąglij stary stolik do szycia i zamień go w stanowisko do picia.

Drzwi i maty

Chroń przed brudem nową letnią wycieraczką. Zwłaszcza jeśli masz maluchy, które po prostu muszą kopać w jakimkolwiek brudzie lub piasku, nowa mata może uchronić Twoją podłogę przed zużyciem. Świeża warstwa farby na podłogach, drzwiach i balustradach to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na nadanie nowego wyglądu gankowi.

Oczyść materiały eksploatacyjne

Piękno przestrzeni na zewnątrz polega na tym, że po zabawie sprzątanie jest tak łatwe, jak wyciągnięcie węża ogrodowego! Miej pod ręką wiadro i miotłę na wypadek, gdybyś musiał posprzątać bez moczenia całego tarasu.

Pozycjonowanie SEO: Jak zdobyć lepsze miejsce w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie SEO: Jak zdobyć lepsze miejsce w wynikach wyszukiwania

WSTĘP W obecnych czasach, kiedy internet stał się nieodzowną częścią życia codziennego, znaczenie posiadania widocznej i dobrze ocenianej strony internetowej nie może być niedoceniane. W tym kontekście, pozycjonowanie stron w internecie nabiera ogromnej wagi, stając...

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

Chcesz mieć MacBooka? Zobacz najświeższe portfolio laptopów Apple

MacBooki należą do laptopów klasy premium. Stylowy design oraz bogate wnętrze, pełne nowoczesnych rozwiązań sprawia, że są synonimem luksusu i niezawodności. Nic dziwnego, że chciałbyś go mieć. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie laptopy ma obecnie do zaoferowania Apple oraz...

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Klocki hamulcowe – ważny czynnik bezpiecznej jazdy W świecie motoryzacji bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają bezpieczną podróż, są klocki hamulcowe. Ich regularna kontrola i wymiana to nie tylko kwestia techniczna, ale...

Korzyści płynące ze stałego doskonalenia umiejętności zawodowych

Korzyści płynące ze stałego doskonalenia umiejętności zawodowych

W obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy, konieczność stałego doskonalenia umiejętności staje się priorytetem dla wszystkich, którzy chcą być konkurencyjni i skuteczni w swojej dziedzinie. Rozwój technologii, zmieniające się oczekiwania klientów czy nowe trendy...